"Cześć, mówi Zbyszek Krzywański. Posłuchajcie, jak "Nieustanne tango" śpiewa Jacek Bończyk". Tą zapowiedzią rozpoczyna się singiel do płyty Jacka Bończyka "Tango kameleon". Właśnie "Nieustanne tango" Republiki zamyka tą drugą już płytę artysty.

Jacek Bończyk, oprócz działalności muzycznej, jest również aktorem i autorem tekstów.

Znamy go między innymi ze spektaklu "Kombinat" na 23. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu - pożegnalnego koncertu Republiki, w którym Jacek rewelacyjnie wykonał właśnie "Nieustanne tango". Na najnowszej płycie artysty, Zbyszek Krzywański nagrał solo gitarowe do "Nieustannego tanga", bez którego (jak mówi Jacek) Nieustanne nie zabrzmiałoby w pełni. Utwór Republiki jest jednym z promujących płytę Jacka. "Nieustanne tango" możemy usłyszeć między innymi w III Programie Polskiego Radia i na Liście Przebojów Programu III - to jest szansa, żeby utwór wrócił na szczyty Listy Przebojów.

Oprócz wersji radiowej "Nieustannego tanga" - zaaranżowanej na kwintet smyczkowy, fortepian i trąbkę, na płycie pojawił się również utwór wzbogacony brzmieniowo, z wykorzystaniem motywów ze spektaklu "Kombinat".

Poniżej prezentujemy Wam część zdjęć z sesji nagraniowej płyty "tango kameleon", w której udział wziął również Zbyszek Krzywański. Więcej informacji dotyczących nowej płyty Jacka Bończyka oraz jego opinia o płycie i własnym wykonaniu "Nieustannego tanga", na jego OFICJALNEJ STRONIE.